ROK_SZK_2017_2018

Wakacje 2019

2019 wakacje

Nabór na rok szkolny 2019/2020

2019 06 of eduk LO

Wystawa grudziadzkich artystów - maj 2019

Dziękujemy za Wasze uczestnictwo w wystawie promującej twórczość artystów grudziądzkich i regionalnych.  Chcemy jednocześnie zaprosić na kolejne wydarzenie, które odbędzie się jesienią tego roku.

2019 05 wys

Wystawa - 29 maja 2019 roku - godzina 17.OO - aula CKU

zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie, które odbędzie się w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Grudziądzu.
Zbierzemy w niej prace ponad 20 autorów fotografii, malarstwa, rysunku i rzeźby.
Smak aromatycznej kawy i muzyki umili Wam wysłuchanie poezji w wykonaniu samych autorów.
To wszystko w auli CKU od godz. 17.00. w środę 29 maja.

Strajk

 Informujemy, że strajk został zawieszony

2019 04 26 Str

---------------------------------------------------------------------------

W związku z tym, że pracownicy Centrum Kształcenia Ustawicznego w Grudziądzu opowiedzieli się za przeprowadzeniem akcji strajkowej istnieje obawa, że 8 kwietnia 2019 r. w CKU rozpocznie się strajk i trwać będzie do odwołania.

W przypadku odwołania lub zawieszenia strajku zajęcia odbywać się będą według planu.

Bieżace informacje dotyczące akcji strajkowej zamieszczone zostaną na stronach szkoły.

strajk2019

Dzień Kobiet 2019

2019 03 D Kobiet

WIECZÓR z KULTURĄ w CKU

20 lutego 2019 r. w auli naszej szkoły odbyło się wydarzenie kulturalne. Mogliśmy obejrzeć obrazy, fotografie, rysunki oraz rzeźby wykonane przez 20 autorów. Wysłuchaliśmy wierszy zaprezentowanych przez samych autorów. Zespół "Tendo" z III LO wykonał utwory artystów polskich i zagranicznych. Tadeusz Palczewski zagrał na gitarze przepiękne standardowe utwory. Serdecznie dziękujemy, że postanowiliście spędzić ten wieczór z nami.

Na obszerną fotorelację zapraszamy na naszą stronę na portalu Facebook.

2019 02 WzKult

Zaproszenie WIECZÓR z KULTURĄ

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie kulturalne, które odbędzie się w auli naszej szkoły.  W trakcie spotkania zobaczymy obrazy, fotografie, rzeżbę, rysunek. Będziemy mogli wysłuchać poezji oraz muzyki na żywo.

2019 02 wyst

WALENTYNKI 2019

Życzymy Wam miłego dnia <3
2019 WALENT

OPIEKUN MEDYCZNY - Wolne miejsca - Zapraszamy!

2019 OM

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO

Kierownik n

Twórcze Spotkania przy Kawie w bibliotece CKU

Nasz absolwent, Dariusz Dłużyński, już od wielu lat jest organizatorem dyskusji na tematy literackie, artystyczne oraz kulturoznawcze. Spotkania otwarte są dla wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą twórczością i kulturą. Ostatnie zebranie grupy literackiej odbyło się 01.02.2019 r. w bibliotece szkolnej CKU.

Zapraszamy na kolejne dyskusje! Więcej informacji w naszej bibliotece.

TSpKwCKU

Zakończenie kursu

12 grudnia 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie kwalifikacyjnego kursu w zawodzie opiekun medyczny. Życzymy absolwentkom powodzenia podczas egzaminów oraz wielu sukcesów w przyszłej pracy! Dziękujemy za zorganizowanie poczęstunku oraz podarunki dla nauczycieli w postaci zdjęć. Będziemy miło Was wspominać! Nabór na kolejne kursy zawodowe już trwa!

2018 opiekunki popr

 

Mikołajki 2018

Udanego dnia św. Mikołaja! Mikołajki w CKU trwały dwa dni. W czwartek, 6 grudnia, świętowały klasy wieczorowe, a w piątek, 7 grudnia, klasy zaoczne - odbyło się spotkanie nauczycieli i słuchaczy. Dziękujemy słuchaczom za przygotowanie spotkania mikołajkowego i miło spędzony czas!

2018 mikolajki

Wykład na temat szczepień

Szczepienia to temat, który w ostatnim czasie wzbudził wiele kontrowersji. Aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości oraz przybliżyć słuchaczom tę kwestię z medycznego punktu widzenia, szkoła zorganizowała 28 listopada 2018r. prelekcję na temat szczepień. Pani Violetta Świtacz, nauczyciel przedmiotów medycznych w CKU, wyjaśniła uczestnikom spotkania najważniejsze terminy, omówiła rodzaje szczepionek i ich zastosowanie oraz wytłumaczyła jakie są ewentualne przeciwwskazania do szczepień. Pani profesor udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. Zachęcamy wszystkich do dalszego zgłębiania tego ważnego tematu!

2018 szczepienia1

100 lat niepodległej Polski

W dniu 13 listopada 2018r. zebraliśmy się na auli szkolnej na uroczystości upamiętniającej setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Obchody uświetnili swoją obecnością chórzyści oraz ich opiekunowie z Zespołu Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Grudziądzu. Odczytana została również prezentacja multimedialna przygotowana przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu. Dzięki bezinteresowanemu zaangażowaniu naszych gości, mieliśmy okazję wysłuchać najpiękniejszych pieśni patriotycznych, a także przypomnieć sobie dzieje kształtowania się niepodległej Polski. Warto nadmienić, że szkoła została odświętnie udekorowana w barwy białe i czerwone przez niezastąpionych członków Samorządu Szkoły. Nasza uroczystość była wzruszającym oraz niezapomnianym świętem. Dziękujemy!

polska niepodlegla

Akcja charytatywna dla Nikoli

24 października miała miejsce w naszej szkole akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie Szmaragdowe Serce wystawienia książek na cel charytatywny dla Nikoli. Stowarzyszenie odebrało od nas również plastikowe nakrętki, które także pomogą chorej dziewczynce. Życzymy zdrowia małej Nikoli!

2018 dla nikoli1

Wystawa grudziądzkich artystów

W Centrum Kształcenia Ustawicznego w Grudziądzu odbyła się wystawa prac autorów zaproszonych przez Dariusza Dłużyńskiego. Swoje prace wystawili: Wojciech Chróściński, Mariusz Florkiewicz, Monika Franczak, Ewelina Kaliszczak, Arkadiusz Kikulski, Krzysztof Kuśmirek, Alicja Ośkiewicz, Helena Rydellek, Wiktoria Syrkowska i Kamila Szutenberg. Wystawę uprzyjemniał koncert zespołu smyczkowego ze Szkoły Muzycznej i ciasta serwowane przez nasze słuchaczki.

2018 wystawadd

Wystawa artystyczna w CKU

Zapraszamy na kolejną wystawę artystyczną twórców Grudziądza i okolic.

Otwarcie wystawy odbędzie się 24 października 2018 roku o godz. 17.00 w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Grudziądzu.

Tym razem będzie można zobaczyć prace 10 autorów, dodatkową atrakcją będzie koncert kwartetu smyczkowego ze szkoły muzycznej w Grudziądzu.

2018 wystawa

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyło się spotkanie słuchaczy i nauczycieli tradycyjnie przy kawie i pysznych ciastach. Dziękujemy słuchaczom za wspaniale przygotowaną uroczystość i piękne życzenia - oby się spełniły!

2018 den

Nasz Słuchacz w Brukselii

Nasz słuchacz, Przemysław Śliwoń, laureat szóstej edycji Wojewódzkiego Konkursu o Unii Europejskiej i Parlamencie Europejskim odwiedził  Brukselę na zaproszenie europosła Tadeusza Zwiefki.

Wizyta, która odbyła się w dniach 26-30 września, była doskonałą okazją do poznania zarówno Parlamentu Europejskiego, jak i Brukseli – z jej przepięknymi zabytkami i znakomitą kuchnią, a także Antwerpii.

Jeszcze raz gratulujemy Panu Przemkowi i zachęcamy innych słuchaczy do brania udziału w konkursach.

2018 przemek

Strona 1 z 4

Podkategorie