2019 strona startowa

ROK_SZK_2019_2020

Oferta edukacyjna

Branżowa Szkoła II Stopnia Nr 1 umożliwia kształcenie w różnych zawodach absolwentom szkół branżowych I stopnia, zasadniczych szkół zawodowych (ukończonych od 2015 r.) oraz osobom z tytułem czeladniczym.

Nauka trwa dwa lata, prowadzona jest w systemie zaocznym. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: 1 dzień przedmioty ogólnokształcące, 1 dzień przedmioty zawodowe.

Po ukończeniu Branżowej Szkoły II Stopnia i po zdaniu egzaminu z zakresu drugiej kwalifikacji absolwent uzyska wykształcenie średnie branżowe oraz dyplom technika. Może również przystąpić do egzaminu maturalnego i otrzymać świadectwo dojrzałości, które umożliwia kontynuowanie nauki na studiach wyższych.

Wymagane dokumenty znajdziesz TUTAJ

Wykaz zawodów, w których kształcimy od września 2020 znajdziesz TUTAJ

 Zapraszamy!

W razie pytań prosimy o maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lub kontakt telefoniczny pod numerem 56 46 13 631 lub 609 001 432

 

2020 branzowka2

 

 

Egzaminy zawodowe - nowe terminy

Drodzy absolwenci kursów i szkół policealnych i nie tylko! W końcu się doczekaliście - nowe terminy ezgaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie już są ustalone. Oprócz terminów są tam też numery sal i nazwiska egzaminatorów.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE - klikajcie!!!

Powodzenia!

Drodzy Maturzyści!

Kochani! Powstały już wytyczne dotyczące bezpiecznego przeprowadzenia egzaminu maturalnego. Znajdziecie tu m. in. informację o maseczkach na egzaminie: WYTYCZNE.OKE.PL

Możecie też zapoznać się już z HARMONOGRAMEM MATUR - zmiana na egzaminie z j. rosyjskiego!!!

Na koniec jeszcze wiadomość z sekretariatu: osoby, które podczas egzaminów maturalnych nie mogą zasłaniać nosa i ust ze względu na stan zdrowia, muszą przynieść zaświadczenia lekarskie do szkoły do 29.05

2020-05-15 Plakat maturalny

W tym tygodniu: materiały i egzaminy

Nasi drodzy Słuchacze! Zaczynamy kolejny już tydzień nauki zdalnej. Słuchacze Liceum Ogólnokształcącego w formie zaocznej będą mieli w tym tygodniu pisemne egzaminy semestralne. Tęsknimy już za Wami, za pełnymi korytarzami i uśmiechami na lekcjach. Wolelibyśmy być z Wami w czasie egzaminów. Tymczasem życzymy Wam owocnej nauki i powodzenia na egzaminach! Trzymamy za Was kciuki!

2020 materialy maj

Harmonogram egzaminów semestralnych

2020 maj harmonogram

Nowe materiały na nowy tydzień

2020 materialyzdalne

Dziękujemy za wypełnienie ankiety

2020 naukazdalna9a

Uczymy zdalnie w CKU

2020 naukazdalna9

Pisemne egzaminy semestralne LO

Wpiszcie w kalendarz te daty! Piszemy oczywiście zdalnie. Życzymy powodzenia!

2020 egzaminy3

Zapraszamy!

Specjalnie dla Was, drodzy absolwenci LO przygotowaliśmy ofertę na przyszły rok. Zachęcamy do zapisów on-line (zakładka Kontakt). Z oferty mogą skorzystać również inni absolwenci liceów, techników (szkoły policealne), a także młodzież powyżej 16 roku życia (kwalifikacyjne kursy zawodowe). Zapraszamy!

2020 nabor maj

Strona 1 z 11

Podkategorie