2019 strona startowa

ROK_SZK_2019_2020

Mikołajki

6 grudnia odbyło się spotkanie mikołajkowe w naszej szkole. Mikołaj był bardzo miły i nie pytał czy byliśmy grzeczni. Pomagały mu dwa urocze aniołki. Dziękujemy członkom Samorządu Słuchaczy za zorganizowanie świątecznej uroczystości.

2019 mikołajki

Zakończenie kkz opiekun medyczny

5 grudnia 2019r. skończył się kwalifikacyjny kurs zawodowy. Dziękujemy opiekunkom medycznym za zorganizowanie poczęstunku z tej okazji. Już niedługo grupa absolwentek podejdzie do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Trzymamy za Was kciuki!

Warto dodać, że od lutego rusza kolejny kurs na opiekuna medycznego. Trwa 10 miesięcy, jest całkowicie darmowy, a praktyki są organizowane przez szkołę w szpitalu. Po ukończeniu kursu można przystąpić do egzaminu w naszej szkole. Podania o przyjęcie można składać osobiście lub przez stronę. Zapraszamy!

2019 zakonczenie opiekunki1

Przełamywanie barier w CKU

W szkole trwają prace w ramach I fazy projektu "Przełamywanie Barier" współfinansowanego przez PFRON oraz CKU. Do tej pory zamontowana została platforma przy wejściu głównym, zakupiono schodołaz oraz dostosowano kostkę brukową przy bramie. Kolejny etap, który obejmie montaż windy dla niepełnosprawnych już w przyszłym roku.

2019 przelamywanie barier

 

Idziemy do kina "Na noże"

2019 kino na noze

Spotkanie mikołajkowe ZNP

4 grudnia 2019r. na auli CKU odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci zorganizowana przez Oddział ZNP w Grudziądzu. Odwiedziło nas ponad 200 dzieci! Było spotkanie z Mikołajem, dużo zabaw i konkursów oraz ... prezenty!

2019 zabawa mikolajkowa znp

 

Zajęcia praktyczne kkz florysta

W tym roku szkolnym po raz pierwszy w historii szkoły utworzony został kwalifikacyjny kurs zawodowy florysta. Nasi zdolni kursanci nieraz zachwycili nas swoimi pracami. W grudniu udekorowali odświętnie aulę CKU. Czuć już święta, serdecznie dziękujemy. Jesteśmy dumni z Was!

2019 ozdoby florysta

Góra grosza

Nasza Szkoła po raz kolejny przyłączyła się do akcji "Góra grosza".Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.
Góra Grosza ma 20 lat! Jest dorosła! To, jak duża urośnie na dwudzieste urodziny, zależy od Was. Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają ze swoimi rodzicami.
Zapraszamy do udziału do biblioteki szkolnej.
 
2019 gora grosza

 

Matura próbna

Przyszli maturzyści rozpoczęli dzisiaj, 19 listopada, próbne matury. Na pierwszy ogień poszedł arkusz z języka polskiego. Jutro będą się zmagać z matematyką, w środę z językiem angielskim. Życzymy powodzenia!

2019 matura probna1

 

Pierwsze egzaminy w tym roku szkolnym

Nasi drodzy słuchacze semestru 6 zaocznego Liceum Ogólnokształcącego zaczynają jako pierwsi egzaminy pisemne. Będą to jednocześnie ich ostatnie egzaminy... Życzymy powodzenia i jak najlepszych wyników!

2019 harmonogram egz

 

Zmiana planu od 12 listopada

2019 zmiana planu 8 11

Strona 1 z 4

Podkategorie