2019 strona startowa

ROK_SZK_2016_2017

Poprawkowe egzaminy maturalne

Poprawkowe egzaminy maturalne zaczynają się 22 sierpnia o godz. 9.00. Proszę pamiętać o czarnym długopisie i o przyjściu ok. 1 godz. wcześniej. Oprócz wiadomomości w głowach proszę przynieść dobre samopoczucie i porządnie się wyspać. Wszystkim maturzystom życzymy zdania egzaminu!!! Trzymamy kciuki!

Rozpiska egzaminów znajduje się TUTAJ.

2017 matura

Wakacje 2017

2017 wakacje

Promocja tomiku wierszy Dariusz Dłużyńskiego

9 czerwca 2017 r. w auli szkoły, odbyła się promocja tomiku wierszy "Schody życia" naszego słuchacza Dariusza Dłużyńskiego - "Schody życia". Książka została zilustrowana obrazami Michała Hawełko oraz płaskorzeźbami Mariusza Florkiewicza. Wiersze, które deklamował sam poeta, Jego córka i przyjaciel, spotkały się z ciepłym przyjęciem publiczności zebranej w auli CKU.
Serdecznie gratulujemy!

2017tomik poezji

Spotkanie absolwentów Liceum Pedagogicznego

9.06.2017 r. w naszej szkole spotkały się absolwentki Liceum Pedagogicznego.W tym roku minęło 50 lat od zdania matury. Panie uczęszczały do klasy "B" - klasa żeńska, "A" - była koedukacyjna (do tej klasy uczęszczał ś.p. Jerzy Kulwicki - dyrektor CKU w latach 1992-2012). Na spotkaniu obecna była wychowawczyni klasy - pani Barbara Konieczna (nauczyciel matematyki) wraz z małżonkiem, który uczył w Liceum Pedagogicznym języka polskiego.

2017zjazd

Konkurs geograficzny

W maju odbył się coroczny szkolny konkurs geograficzny. Brali w nim udział słuchacze Liceum Ogólnokształcącego w formie zocznej i wieczorowej. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Słuchacze musieli wykazać się wiedzą z zakresu geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej. Pytania nie były łatwe, ale słuchacze dzielnie pracowali. Wyniki konkursu wkrótce!

konkurs

Kurs komputerowy dla początkujących

23 maja rozpoczął się w naszej szkole kurs komputerowy dla początkujących. Nasze kursantki i kursanci poznają tajemnice obsługi komputera podczas 20 godzin spotkań. Jak zawsze panuje miła atmosfera, surfujemy po internecie, piszemy pierwsze pisma i tworzymy tabelki. Przy okazji spełniamy życzenia naszych słuchaczy i wyjaśniamy na bieżąco wszystkie nurtujące zagadnienia, zgrywamy zdjęcia na dysk i planujemy działania w chmurze. Brzmi groźnie, ale nie dla naszych ambitnych kursantek i kursantów!

Zapraszamy do zapisów na kolejną edycję! Na naukę nigdy nie jest za późno. Nasza szkoła specjalizuje się w kształceniu dorosłych. Warto skorzystać. Szczegóły zanajdują się w zakładce na górze strony "Oferta edukacyjna" w "Szkolenia odpłatne" oraz w sekretariacie CKU na Legionów 2 i pod nr tel.56-45-136-31 lub 609-001-432. Zapraszamy!

kurs komp

 

Promocja tomiku naszego słuchacza

9 czerwca 2017 roku odbędzie się promocja pierwszego tomiku wierszy Dariusza Dłużyńskiego - "Schody życia" - połączona z wystawą prac Mariusza Florkiewicza i Michała Hawełko.
Początek imprezy o godz. 17.00 w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Grudziądzu.
Serdecznie zapraszamy!

2017zaproszenie2

Happening czytelniczy

25 maja byliśmy na happeningu zorganizowanym przez Bibliotekę Miejską. W ciekawym miejscu, w pobliżu grudziądzkiego Flisaka, zabytkowych spichrzy i Wisły, wybraliśmy książki. Będzie co czytać!

2017happening

Majówka 2017

W związku ze zbliżającymi się świętami oraz maturami zajęcia w CKU są zawieszone w przyszłym tygodniu tj. od 1 maja do 8 maja 2017r. Trzymajcie kciuki za maturzystów i nabierajcie sił na egzaminy semestralne.

Życzymy udanej majówki!

2017 majowka

Uroczyste pożegnanie absolwentów

Dzisiaj, tj. 28 kwietnia 2017r.  zakończyły naukę kolejne semestry Liceum Ogólnokształcącego.
Życzymy Wam powodzenia na egzaminach maturalnych, zadowolenia z pracy i szczęścia w życiu osobistym.

zakonczenie 2017

Strona 1 z 4